0440008.WRA
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 8 A |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Dissipation | 524 mW |
| Resistance | 6.34 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



