0435003.KRHF
LITTELFUSE
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
包裝類型:cut tape
Management ID:st49386289
Date Code:20+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 0402 |
| Composition | Thin Film |
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 560 µm |
| Height | 292 µm |
| Housing Material | Glass |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Dissipation | 187.4 mW |
| Resistance | 17 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 508 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



