02153.15MXP
LITTELFUSE
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
包裝類型:bulk
Management ID:st49386223
Date Code:18+
文件
商品說明
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.15 A |
| Diameter | 5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 4 W |
| Resistance | 28.25 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




