0251002.MXL
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
包裝類型:bulk
Management ID:st49366619
Date Code:2020
文件
商品說明
| Approvals | CCC, CSA, PSE, QPL, TUV, UR |
| Body Material | Epoxy Coated |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 2 A |
| Diameter | 2.41 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 2 A |
| Height | 2.8 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 47.3 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 19 | $0.775 |
| 20 - 49 | $0.699 |
| 50 - 99 | $0.501 |
| 100 - 299 | $0.435 |
| 300 - 499 | $0.391 |
| 500 - 999 | $0.382 |
| 1,000 - 3,999 | $0.376 |
| 4,000 - | $0.371 |




