CBC2518T331K
TAIYO YUDEN
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st49351237
Date Code:2014
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | CB, C Type |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 90mA |
| Current - Saturation (Isat) | 100mA |
| Inductance | 330 µH |
| Inductance Frequency - Test | 796kHz |
| Frequency - Self Resonant | 4.5MHz |
| DC Resistance (DCR) | 15.99Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1007(2518メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"長 x 0.071"W(2.50mm x 1.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,543
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.202 |
| 100 - 299 | $0.162 |
| 300 - 499 | $0.118 |
| 500 - 999 | $0.11 |
| 1,000 - 3,999 | $0.103 |
| 4,000 - 4,999 | $0.098 |
| 5,000 - 9,999 | $0.098 |
| 10,000 - | $0.097 |



