LQG18HN6N8J00D
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st49316665
Date Code:2017
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQG18 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 800mA |
| Inductance | 6.8 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 5GHz |
| Q @ Freq | 12 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 200mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0603(1608メートル法) |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Material - Core | Air |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,829
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.134 |
| 100 - 299 | $0.13 |
| 300 - 499 | $0.086 |
| 500 - 999 | $0.077 |
| 1,000 - 3,999 | $0.07 |
| 4,000 - 4,999 | $0.066 |
| 5,000 - 9,999 | $0.065 |
| 10,000 - | $0.065 |



