GRM31CR61A107ME05L
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
原產國:JP
Management ID:st49316433
Date Code:2017
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | 1206 |
| Dielectric | X5R |
| Height | 1.9 mm |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 5 years ago) |
| Material | Ceramic |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Thickness | 1.6 mm |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 10 V |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 8
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.247 |
| 100 - 299 | $0.184 |
| 300 - 499 | $0.14 |
| 500 - 999 | $0.131 |
| 1,000 - 3,999 | $0.124 |
| 4,000 - 4,999 | $0.12 |
| 5,000 - 9,999 | $0.119 |
| 10,000 - | $0.118 |



