TVX1E472MCD
NICHICON

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49214444
Date Code:19
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 4.7 mF |
| Case/Package | Axial |
| Diameter | 18 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Height | 41 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 35 mm |
| Leakage Current | 4 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 2.17 A |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (AC) | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 150
MOQ:8
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - 79 | $12.295 |
| 80 - 399 | $12.154 |
| 400 - 799 | $11.781 |
| 800 - 3,999 | $11.706 |
| 4,000 - 7,999 | $11.664 |
| 8,000 - 15,999 | $11.65 |
| 16,000 - 31,999 | $11.622 |
| 32,000 - | $11.608 |



