MF1/4DC4702F
KOA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49214080
Date Code:21
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Axial |
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 2.3 mm |
| Introduction Date | 2009-12-23 |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Length | 28 mm |
| Lead Pitch | 30 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 6 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 47 kΩ |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 500 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:536
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 536 - 5,359 | $0.173 |
| 5,360 - 26,799 | $0.168 |
| 26,800 - 53,599 | $0.163 |
| 53,600 - 267,999 | $0.163 |
| 268,000 - 535,999 | $0.163 |
| 536,000 - | $0.162 |
| - | - |
| - | - |



