C2012X7R1A106M125AC
TDK

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
包裝類型:cut tape
Management ID:st49213649
Date Code:21
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | C |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,000
MOQ:334
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 334 - 3,339 | $0.278 |
| 3,340 - 16,699 | $0.272 |
| 16,700 - 33,399 | $0.267 |
| 33,400 - 166,999 | $0.263 |
| 167,000 - 333,999 | $0.262 |
| 334,000 - 667,999 | $0.262 |
| 668,000 - | $0.261 |
| - | - |



