2213748-1
TE CONNECTIVITY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49213320
Date Code:18
文件
商品說明
| Diameter | 76 mm |
| Height | 98.2 mm |
| Housing Color | Grey |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Operating Supply Voltage | 600 V |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8538907080, 8538907080|8538907080, 8538907080|8538907080|8538907080, 8538907080|8538907080|8538907080|8538907080 |
| Sealable | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 29
MOQ:15
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 15 - 149 | $6.171 |
| 150 - 749 | $5.984 |
| 750 - 1,499 | $5.909 |
| 1,500 - 7,499 | $5.853 |
| 7,500 - 14,999 | $5.834 |
| 15,000 - 29,999 | $5.825 |
| 30,000 - 59,999 | $5.816 |
| 60,000 - | $5.808 |




