1969717-5
TE CONNECTIVITY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49213288
Date Code:16
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Housing Color | Natural |
| Housing Material | Nylon |
| Insulation Diameter | 4.8 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Positions | 2 |
| Packaging | Box |
| Width | 16.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,000
MOQ:54
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 54 - 539 | $1.727 |
| 540 - 2,699 | $1.679 |
| 2,700 - 5,399 | $1.642 |
| 5,400 - 26,999 | $1.634 |
| 27,000 - 53,999 | $1.629 |
| 54,000 - 107,999 | $1.625 |
| 108,000 - | $1.623 |
| - | - |



