DEBE33A103ZA3B
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49100987
Date Code:2015
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 10 nF |
| Case/Package | Radial |
| Composition | Ceramic |
| Depth | 4 mm |
| Height - Seated (Max) | 16.002 mm |
| Lead/Base Style | Formed Leads |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 25 mm |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | DISCONTINUED (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Ceramic |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 80 % |
| Voltage | 1 kV |
| Voltage Rating | 1 kV |
| Voltage Rating (DC) | 1 kV |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 7
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



