IHLP2020CZER2R2M11
VISHAY
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st49075057
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2020CZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 6.75A |
| Current - Saturation (Isat) | 5.5A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 41MHz |
| DC Resistance (DCR) | 25mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.216"L x 0.204"W(5.49mm x 5.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,345
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.276 |
| 10 - 29 | $1.743 |
| 30 - 49 | $1.304 |
| 50 - 99 | $1.216 |
| 100 - 299 | $1.15 |
| 300 - 499 | $1.106 |
| 500 - 999 | $1.097 |
| 1,000 - | $1.091 |



