GRM1552C1H560JZ01D
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49059285
Date Code:2009
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 56 pF |
| Case/Package | 0402 |
| Depth | 500 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Radiation Hardening | No |
| Thickness | 500 µm |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 500 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,920
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



