UCA2V100MPD
NICHICON

RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49047103
Date Code:14
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 10 mm |
| Height | 20 mm |
| Height - Seated (Max) | 21.4884 mm |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Leakage Current | 240 µA |
| Life (Hours) | 10000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 280 mA |
| Ripple Current (AC) | 280 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 350 V |
| Voltage Rating | 350 V |
| Voltage Rating (DC) | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,800
MOQ:125
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 125 - 1,249 | $0.741 |
| 1,250 - 6,249 | $0.714 |
| 6,250 - 12,499 | $0.707 |
| 12,500 - 62,499 | $0.701 |
| 62,500 - 124,999 | $0.70 |
| 125,000 - 249,999 | $0.697 |
| 250,000 - | $0.696 |
| - | - |



