0875.300MRET1P
LITTELFUSE

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st49046848
Date Code:18
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 300 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance | 435 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:14
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 14 - 139 | $6.777 |
| 140 - 699 | $6.564 |
| 700 - 1,399 | $6.489 |
| 1,400 - 6,999 | $6.433 |
| 7,000 - 13,999 | $6.417 |
| 14,000 - 27,999 | $6.405 |
| 28,000 - 55,999 | $6.396 |
| 56,000 - | $6.388 |



