GRM319R61E106KA12D
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st49035448
Date Code:2017
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 7
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.238 |
| 100 - 299 | $0.218 |
| 300 - 499 | $0.173 |
| 500 - 999 | $0.165 |
| 1,000 - 3,999 | $0.158 |
| 4,000 - 4,999 | $0.153 |
| 5,000 - 9,999 | $0.153 |
| 10,000 - | $0.152 |



