GRM1552C1H101JZ01D
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st49035428
Date Code:2013
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 100 pF |
| Case/Package | 0402 |
| Depth | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 94
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 499 | $0.051 |
| 500 - 999 | $0.046 |
| 1,000 - 3,999 | $0.039 |
| 4,000 - 4,999 | $0.034 |
| 5,000 - 9,999 | $0.034 |
| 10,000 - 29,999 | $0.033 |
| 30,000 - | $0.033 |
| - | - |



