CF1/4C561J
KOA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st48867187
Date Code:20
文件
商品說明
| Case/Package | Conformal Coated |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 2.3 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 560 Ω |
| Schedule B | 8533100070, 8533100070|8533100070, 8533100070|8533100070|8533100070, 8533100070|8533100070|8533100070|8533100070 |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:682
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 682 - 6,819 | $0.136 |
| 6,820 - 34,099 | $0.133 |
| 34,100 - 68,199 | $0.129 |
| 68,200 - 340,999 | $0.128 |
| 341,000 - 681,999 | $0.128 |
| 682,000 - 1,363,999 | $0.128 |
| 1,364,000 - | $0.128 |
| - | - |




