CF1/4C511J
KOA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st48867186
Date Code:13
文件
商品說明
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 2.3 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 510 Ω |
| Schedule B | 8533100070, 8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070 |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:600
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 600 - 5,999 | $0.154 |
| 6,000 - 29,999 | $0.151 |
| 30,000 - 59,999 | $0.146 |
| 60,000 - 299,999 | $0.146 |
| 300,000 - 599,999 | $0.146 |
| 600,000 - 1,199,999 | $0.145 |
| 1,200,000 - | $0.145 |
| - | - |




