3-2213699-2
TE CONNECTIVITY

RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st48764085
Date Code:17
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Connector System | Wire-to-Device |
| Contact Plating | Gold |
| Housing Material | PBT |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Positions | 2 |
| Output Current | 1.05 A |
| Schedule B | 8536610000, 8536610000|8536610000, 8536610000|8536610000|8536610000, 8536610000|8536610000|8536610000|8536610000 |
| Sealable | No |
| Termination | Connector |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $156.327 |
| 10 - 49 | $153.526 |
| 50 - 99 | $152.592 |
| 100 - 499 | $152.125 |
| 500 - 999 | $151.845 |
| 1,000 - 1,999 | $151.525 |
| 2,000 - 3,999 | $151.285 |
| 4,000 - | $151.098 |



