0443.500DR
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
包裝類型:cut tape
Management ID:st48763039
Date Code:2010
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 500 mA |
| Depth | 3.12 mm |
| Fuse Current | 500 mA |
| Height | 3.12 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 600 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Width | 3.1242 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,381
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $1.684 |
| 50 - 99 | $1.202 |
| 100 - 299 | $1.136 |
| 300 - 499 | $1.091 |
| 500 - 999 | $1.083 |
| 1,000 - 1,999 | $1.076 |
| 2,000 - 3,999 | $1.073 |
| 4,000 - | $1.071 |



