021801.6MXEP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st48740858
Date Code:2011
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CCC, CE, CSA, K-Mark, PSE, SEMKO, UL, VDE |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 1.6 A |
| Diameter | 5 mm |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 1.6 W |
| Resistance | 33.6 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 890
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $1.021 |
| 50 - 99 | $0.781 |
| 100 - 299 | $0.714 |
| 300 - 499 | $0.67 |
| 500 - 999 | $0.661 |
| 1,000 - 1,999 | $0.655 |
| 2,000 - 3,999 | $0.651 |
| 4,000 - | $0.65 |



