0326030.MXP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
包裝類型:bulk
Management ID:st48740825
Date Code:2012
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CE, CSA, K-Mark, PSE, UL |
| Case/Package | Ceramic |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Nickel |
| Current Rating | 30 A |
| Diameter | 6.35 mm |
| Fuse Current | 30 A |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Outside Diameter | 6.35 mm |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 1.9 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,029
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.069 |
| 10 - 49 | $1.645 |
| 50 - 99 | $1.117 |
| 100 - 299 | $1.051 |
| 300 - 499 | $1.007 |
| 500 - 999 | $0.999 |
| 1,000 - 1,999 | $0.992 |
| 2,000 - | $0.989 |



