UUD1E220MCL1GS
NICHICON

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st48618735
Date Code:11
文件
商品說明
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 5 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Height | 5.8 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.7912 mm |
| Impedance | 760 mΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 150 mA |
| Ripple Current (AC) | 150 mA |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 150
MOQ:150
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 150 - 1,499 | $0.617 |
| 1,500 - 7,499 | $0.598 |
| 7,500 - 14,999 | $0.591 |
| 15,000 - 74,999 | $0.585 |
| 75,000 - 149,999 | $0.584 |
| 150,000 - 299,999 | $0.581 |
| 300,000 - | $0.58 |
| - | - |




