MAL214699502E3
VISHAY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st48618641
Date Code:12
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 470 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 10 mm |
| Height | 12 mm |
| Height - Seated (Max) | 11.9888 mm |
| Impedance | 97 mΩ |
| Lead Diameter | 1 mm |
| Lead Pitch | 3.5 mm |
| Leakage Current | 75 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 900 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 16 V |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 145
MOQ:13
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13 - 129 | $7.388 |
| 130 - 649 | $7.143 |
| 650 - 1,299 | $7.069 |
| 1,300 - 6,499 | $7.013 |
| 6,500 - 12,999 | $7.00 |
| 13,000 - 25,999 | $6.985 |
| 26,000 - 51,999 | $6.975 |
| 52,000 - | $6.968 |



