LQH32CN1R0M33L
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st48618624
Date Code:22
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 78mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 53
MOQ:53
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 53 - 529 | $1.748 |
| 530 - 2,649 | $1.698 |
| 2,650 - 5,299 | $1.661 |
| 5,300 - 26,499 | $1.653 |
| 26,500 - 52,999 | $1.648 |
| 53,000 - 105,999 | $1.644 |
| 106,000 - | $1.642 |
| - | - |




