IHLP5050FDER100M01
VISHAY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st48618610
Date Code:17
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-5050FD-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Current - Saturation (Isat) | 15.5A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 17.2mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.520"L x 0.508"W(13.20mm x 12.90mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.256" (6.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 31
MOQ:31
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 31 - 309 | $2.987 |
| 310 - 1,549 | $2.918 |
| 1,550 - 3,099 | $2.862 |
| 3,100 - 15,499 | $2.834 |
| 15,500 - 30,999 | $2.825 |
| 31,000 - 61,999 | $2.817 |
| 62,000 - 123,999 | $2.81 |
| 124,000 - | $2.806 |




