FN2020-16-06
SCHAFFNER

RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
包裝類型:bulk
Management ID:st48618596
Date Code:20
文件
商品說明
| Approvals | CSA, ENEC, UL |
| Capacitance | 150 nF |
| Current | 16 A |
| Current Rating | 16 A |
| Depth | 71 mm |
| Frequency | 400 Hz |
| Height | 29.3 mm |
| Inductance | 650 µH |
| Leakage Current | 740 µA |
| Max Current Rating | 16 A |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 1 MΩ |
| Schedule B | 8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040 |
| Termination | Quick Connect |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Weight | 140 g |
| Wire/Cable Gauge | 16 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 48
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $92.559 |
| 10 - 49 | $89.758 |
| 50 - 99 | $88.824 |
| 100 - 499 | $88.357 |
| 500 - 999 | $88.077 |
| 1,000 - 1,999 | $87.517 |
| 2,000 - 3,999 | $87.237 |
| 4,000 - | $87.143 |




