製品スペック
MSLステイタス:MSL=1
フロワーライフ=無制限(ただし、30℃ 85%RH以下)
| Accuracy | 1 % |
| Case/Package | SOT-665 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Power Dissipation | 210 mW |
| Max Reset Threshold Voltage | 5.252 V |
| Max Supply Voltage | 10 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Reset Threshold Voltage | 5.148 V |
| Min Supply Voltage | 1.2 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Monitored Inputs | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Operating Supply Current | 950 nA |
| Packaging | Tape and Reel |
| Reset | Active Low |
| Threshold Voltage | 5.2 V |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Watchdog Timer | No |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 54
出荷予定日:2026/05/12 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
入荷予定数: 0
リール加工費込みで購入はこちら
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 9 | ¥ 17.33 |
| 10 - 49 | ¥ 16.85 |
| 50 - 99 | ¥ 16.54 |
| 100 - 499 | ¥ 16.22 |
| 500 - 999 | ¥ 16.14 |
| 1,000 - 1,999 | ¥ 16.11 |
| 2,000 - 3,999 | ¥ 16.08 |
| 4,000 - | ¥ 16.07 |
一連テープ品での納入







